MLSNI Zdravá kaše Matcha s bílou čokoládou a proteinem
Kód: 3.5255/SAC 3.5248/DOY Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
MLSNI Zdravá kaše Matcha s bílou čokoládou a proteinem
Zdravé kaše od MLSNI, to je vášeň pro poctivé ingredience, touha zkoušet, co k sobě nejvíc ladí a nadšení dělat kaše tak lahodné, že se stanou základem každého dne. To všechno zdravě, a při tom chutně. Žádné náhražky, žádné polotovary, žádná zbytečná chemie. Na kvalitu potravin máme vysoké nároky a jsme přesvědčeni, že stojí za to chtít to nejlepší a v dnešní uspěchané době vždy hledat způsob, jak se stravovat kvalitněji a zdravěji.
Zdravá kaše Matcha s bílou čokoládou a proteinem je výživná směs vytvořená pro všechny, kteří chtějí snídat chutně, rychle a zároveň kvalitně. Prémiová granola s ořechy a semínky dodává kaši plnou chuť, bezlepkové vločky se postarají o jemnou konzistenci a syrovátkový protein pomůže zasytit na delší dobu.

Chuť japonské matchi se v kaši krásně doplňuje se sladkou bílou čokoládou. Výsledkem je vyvážená kombinace jemné krémovosti, lehce čajových tónů a poctivé výživové hodnoty. Stačí zalít teplým mlékem, vodou nebo rostlinným nápojem a během chvilky máte hotovou snídani nebo svačinu, která chutná jako dezert, ale zapadne i do aktivního životního stylu.
Zázračný čaj jménem „matcha“
Matcha je jemně mletý zelený čaj známý svým obsahem antioxidantů a přirozeného kofeinu. Díky kombinaci kofeinu a L-theaninu pomáhá dodat pozvolnější energii bez prudkých výkyvů. Má výraznou zelenou barvu, svěží chuť a skvěle se hodí do sladkých receptů, kde vyvažuje krémové a čokoládové tóny.
Chia semínka (Salvia hispanica)
Chia semínka sice nemají výraznou chuť, mají však příznivé účinky na naše zdraví a dodávají energii na dlouhou dobu, jsou proto velmi oblíbená mezi sportovci a fitness nadšenci. Díky své schopnosti vázat vodu zasytí na dlouhou dobu. Chia semínka se pyšní antioxidačními vlastnosti a vápník v nich se v těle vstřebává lépe než ten z mléka. Chia obsahují zdraví prospěšné omega-3 alfa-linolenové kyseliny.
Kvalitní syrovátkový protein
Syrovátka (anglicky „Whey“) a syrovátkový protein jsou důležité výživové složky, které mohou přispět ke zlepšení vašeho zdraví. Tato látka má různé využití v potravinářství a výživě, protože obsahuje několik živin a bílkovin, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Když se podíváme na mléko, tak z hlediska bílkovin má nejsilnější postavení kasein a druhou příčku zastává právě syrovátkový protein. V současnosti je považován za nejprodávanější a zároveň logicky nejžádanější druh proteinu na světě. Stal se velmi populárním výživovým doplňkem s různými účinky a výhodami – například jako podpora při hubnutí, při růstu a obnovy svalů, podporuje činnost srdce a imunitního systému, má také antioxidační účinky.
Složení
Bezlepkové ovesné vločky (42,8 %), bílá 30% čokoláda Edelweiss 23 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt; obsah kakové sušiny nejméně 30 %), chia semínka (9 %), syrovátkový protein (7,2 %), datlový prášek (7 %), lněná semínka (2,2 %), slunečnicová semínka (1,8 %), kešu (1,2 %), mandle (1,2 %), dýňová semínka (1,1 %), kokosový olej, matcha (1 %), pohankové lupínky, javorový sirup, skořice, perníkové koření, himalájská sůl, vanilka.
Alergeny jsou zvýrazněny tučně. Může obsahovat stopy sezamu a ostatních skořápkových plodů.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1890 kJ / 452 kcal |
| Tuky | 19,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,7 g |
| Sacharidy | 44,8 g |
| z toho cukry | 18,1 g |
| Bílkoviny | 16,7 g |
| Vláknina | 9,4 g |
| Sůl | 0,12 g |
Skladování
Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření obal vždy dobře uzavřete. Spotřebujte do 30 dní od otevření obalu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé ovesné kaše |
|---|---|
| EAN: | 8594217695248 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | MLSNI |
| Druh: | ovesná kaše |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Bez lepku: | ANO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.