KOLDOKOL Pampeliška sirup
Kód: 16.6246/SKL 16.6659/SKL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
KOLDOKOL Pampeliška sirup
Louky plné žlutých krasavic. A co z toho? Poctivý pampeliškový sirup přece! Sladký a voňavý, jako ta jarní louka! Vyráběný bez chemie, ručně a suroviny zpracovávané šetrně tak, aby si zachovaly co nejvíc vůně i chuti. Pampeliška má navíc řadu zdravotních benefitů pro vaše tělo.
Prostě radost v každé kapce!

Složení
Vodní výluh z pampelišky – smetánky lékařské (Taraxacum officinale) 38 %, bio citrónová šťáva*. *produkt ekologického zemědělství (BIO)
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 903 kJ / 216 kcal |
| Tuky | < 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | < 0,1 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 55 g |
| Bílkoviny | < 0,3 g |
| Sůl | < 0,1 g |
Skladování
Po otevření je mu nejlépe v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| EAN: | 8594165356659 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Bez laktózy: | Bez laktózy |
| Vegan: | Vegan |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | KOLDOKOL |
| Druh: | bylinný sirup |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez laktózy: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Vegan: | ANO |
| Země původu: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.