KOLDOKOL Sedmi Kráska sirup
Kód: 16.6949/SKL 16.6987/SKL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
KOLDOKOL Sedmi Kráska sirup
Zarezervujte si jaro na každý den v roce! Jemný a v chuti něžný, stejně jako rostlinky, ze kterých je vyroben. Voňavý jako jaro v plném proudu. Sedmikráskový sirup Sedmi Kráska je vyráběn ručně, bez přidané chemie, s respektem a pozorností k použitým surovinám.
Sedmikráskový sirup vám pomůže vyčarovat (nejen) dokonalé domácí limonády.

Složení
Třtinový cukr, vodní výluh (ze sedmikrásky obecné, jasmínu pravého, růže stolisté) 38 %, bio citrónová šťáva*. *produkt ekologického zemědělství (BIO)
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 902,8 kJ / 204 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 55 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0 g |
Skladování
Po otevření je mu nejlépe v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Bez laktózy: | Bez laktózy |
| Vegan: | Vegan |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | KOLDOKOL |
| Druh: | bylinný sirup |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez laktózy: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Vegan: | ANO |
| Země původu: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.