MLSNI Prémiová granola Jahodová s bílou čokoládou by Dok Family 400 g
Kód: 1.5156/DOYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
MLSNI Prémiová granola Jahodová s bílou čokoládou by Dok Family
Každé sousto nabízí dokonale vyváženou kombinaci křupavých vloček, šťavnatých jahod a sametově hebké bílé čokolády. Výsledkem je granola, která potěší nejen chuťové pohárky, ale i smysly – přirozeně sladká, voňavá a neodolatelně křupavá.
Dopřejte si chvíli radosti kdykoliv během dne. Ať už ji zalijete mlékem, přidáte do jogurtu nebo si ji vychutnáte jen tak, tato granola promění každodenní okamžiky v malé potěšení.

Granola je zapékaná směs různých cereálií, oříšků, semínek, lupínků a další, do které se dále přidávají oblíbené ingredience, jako je sušené ovoce, kokos, čokoláda nebo koření. Právě proces pozvolného zapékání dodává granole její zlatavou barvu a podmanivou křupavost.
Když granolu, tak jedině tu prémiovou!
Na surovinách nešetříme, protože bohaté a pestré složení je pro nás nepřekročitelnou prioritou. Díky velkému množství oříšků, semínek a cereálií je naše prémiová granola skvělá pro správnou činnost zažívání, dodává tělu potřebnou energii, chrání srdce, pomáhá při hubnutí a zlepšuje činnost mozku.

Z jakých surovin vyrábíme prémiovou granolu?
✅ Základem je napražená směs pečlivě vybraných prémiových ořechů a zdravých semínek (nejčastěji kešu, pekany, pistácie, mandle, lískové ořechy, arašídy, dýňová semínka, slunečnicová semínka, lněná semínka, u varianty Maková s višněmi pochopitelně modrý mák).
✅ Granolu sladíme výhradně ovocem, pravým kanadským javorovým sirupem a českým medem. U variant vhodných pro diabetiky používáme erythritol.
✅ Používáme pouze bezlepkové ovesné vločky a křupavé pohankové lupínky.
✅ Směs zapékáme jemným kokosovým olejem.
✅ Základ prémiové granoly dochutíme dle jednotlivých příchutí lyofilizovaným ovocem, sušeným ovocem bez přidaných cukrů a siřičitanů, tou nejkvalitnější italskou čokoládou a kokosem, který dokonce barvíme přírodním barvivem (například borůvkami, řepou, kurkumou).
✅ Jemné tóny dodá také skořice, perníkové koření a vanilka. U varianty Chuť Asie je to pak směs exotického koření.
V naší prémiové granole nenajdete stopy po laciných dochucovadlech, siřičitanech, polotovarech, rafinovaném cukru, palmovém oleji a podobných nesmyslech ve složení. Poctivě a udržitelně. Přesně tak vzniká každé balení prémiové granoly od MLSNI. Více si můžete přečíst také ve článku Není granola jako prémiová granola.
Složení
Bezlepkové ovesné vločky, kešu (12 %), bílá 30% čokoláda Edelweiss 11 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt; obsah kakové sušiny nejméně 30 %), slunečnicová semínka (6,7 %), dýňová semínka (6,5 %), med, kokos (4,9 %), kokosový olej, pekany (3,7 %), mandle (3,7 %), kokosové chipsy slaný karamel 3,5 % (kokosové plátky pražené 68 %, kokosový cukr 31,5 %, mořská sůl), chia (3 %), lněná semínka (2,6 %), lyofilizované jahody (2 %), jablka sušené kostičky (2 %), šťáva z červené řepy, himalájská sůl, vanilka.
Alergeny jsou zvýrazněny tučně. Může obsahovat stopy arašídů, sezamu a ostatních skořápkových plodů.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2110 kJ / 504 kcal |
| Tuky | 33,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 42,8 g |
| z toho cukry | 18 g |
| Bílkoviny | 13,5 g |
| Vláknina | 8,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
Skladování
Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření obal vždy dobře uzavřete. Spotřebujte do 30 dní od otevření obalu.

Jak si můžete prémiovou granolu vychutnat?
Že je granola skvělým startem dne? To bezesporu! Rozhodně si ji však nemusíte dávat pouze ke snídani. Hodí se jako rychlá svačina nebo odpolední dávka energie.
- můžete ji křupat jen tak samotnou na chuť
- dejte si ji s jogurtem, mlékem nebo třeba tvarohem
- skvěle se hodí i na zdobení dezertů
- nebo třeba na lívance či sladkou kaši (ovesnou, rýžovou, …)
- zkuste třeba s ovocným salátem
- a tak dále…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slazená granola |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594217695156 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | MLSNI |
| Druh: | granola |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.