LIFELIKE Kokosový krém jemný 300 g
Kód: 19.0165/SKLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
LIFELIKE Kokosový krém jemný
O značce LifeLike
V LifeLike věří, že v jednoduchosti je síla. Tato česká značka vznikla z lásky k přírodním surovinám, poctivému řemeslu a upřímné chuti. Její cesta začala touhou vytvořit ořechové krémy bez kompromisů – žádné palmové oleje, žádný přidaný cukr, žádná chemie. Jen kvalitní ořechy a poctivá práce.
Každý krém vyrábí ručně a čerstvě přímo v České republice podle vlastní receptury, kterou v LifeLike vyladili k dokonalosti. Díky tomu si můžete být jistí, že v každé skleničce najdete to nejlepší – čistou chuť, výživnou hodnotu a zážitek, který vás vrátí zpátky k tomu, co je skutečně důležité.
Složení
100 % kokosová dužina nepražená.
Výrobek může obsahovat stopové množství ostatních skořápkových plodů. Kokosový krém může být v běžné pokojové teplotě tužší. Je to jeho přirozený jev. Stačí ovšem nechat chvíli v teple, nebo například ponořit do vodní lázně a celý krém se krásně rozpustí.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2761 kJ / 660 kcal |
| Tuky | 64,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 57,2 g |
| Sacharidy | 23,6 g |
| z toho cukry | 7,4 g |
| Vláknina | 16,3 g |
| Bílkoviny | 6,9 g |
| Sůl | < 0,1 g |
Skladování
Nevystavujte slunečnímu záření. Skladujte do teploty 25 °C a relativní vlhkosti 70%. Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechová másla a krémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8594190590165 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Bez laktózy: | Bez laktózy |
| Vegan: | Vegan |
| Vhodné i pro diabetiky: | Vhodné i pro diabetiky |
| Bez přidaného cukru: | Bez přidaného cukru |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | LIFELIKE |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez laktózy: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Bez přidaného cukru: | ANO |
| Vhodné i pro diabetiky: | ANO |
| Vegan: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.