BOMBUS Protein Shake Salty Caramel 30 g
Kód: 31.4112/SACSouvisející produkty
Detailní popis produktu
BOMBUS Protein Shake Salty Caramel
Složení
Koncentrát syrovátkové bílkoviny 95 % (obsahuje emulgátor: slunečnicový lecitin), jedlá sůl, aroma, zahušťovadlo: celulosová guma; barvivo: karamel; sladidlo: sukralóza. Alergeny jsou zvýrazněny tučně.
Upozornění: Doplněk stravy se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1564 kJ / 370 kcal |
| Tuky | 5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| Sacharidy | 8,6 g |
| z toho cukry | 7,3 g |
| Vláknina | 1,1 g |
| Bílkoviny | 72 g |
| Sůl | 2,1 g |
Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594068264112 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Vhodné i pro diabetiky: | Vhodné i pro diabetiky |
| Bez přidaného cukru: | Bez přidaného cukru |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | BOMBUS |
| Příchuť: | slaný karamel |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Bez přidaného cukru: | ANO |
| Vhodné i pro diabetiky: | ANO |
| Země původu: | Česká republika |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.