BOMBUS Fruit&Nut Bar Raspberry & Cashew 40 g
Kód: 21.4044/TYCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
BOMBUS Fruit&Nut Bar Raspberry & Cashew
Složení
Datle 44 %, kešu 26 %, rozinky 15 % (rozinky 99,5 %, slunečnicový olej), mléčná čokoláda 12,5 % (sladidlo: maltitol; kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, kakao se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny; aroma), mrazem sušené maliny 1,8 %, přírodní aroma, arašídy, lískové ořechy, sójová bílkovina.
Alergeny jsou zvýrazněny tučně. Může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, skořápek a pecek.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1701 kJ / 406 kcal |
| Tuky | 17 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,3 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 40 g |
| Vláknina | 7,8 g |
| Bílkoviny | 7,3 g |
| Sůl | 0,03 g |
Skladování
Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594068264044 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Vhodné i pro diabetiky: | Vhodné i pro diabetiky |
| Bez přidaného cukru: | Bez přidaného cukru |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | BOMBUS |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Bez přidaného cukru: | ANO |
| Vhodné i pro diabetiky: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.