BOMBUS Fruit&Nut Bar Blueberry & Cashew & Almond 40 g
Kód: 21.4068/TYCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
BOMBUS Fruit&Nut Bar Blueberry & Cashew & Almond
Složení
Datle 49,6 %, rozinky 15 % (rozinky 99,5 %, slunečnicový olej), kešu 13 %, mléčná čokoláda 12,5 % (sladidlo: maltitol; kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, kakao se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny; aroma), mandle 8,7 %, koncentrovaná borůvková šťáva 0,9 %, přírodní aromata, arašídy, lískové ořechy, sójová bílkovina.
Alergeny jsou zvýrazněny tučně. Může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, skořápek a pecek.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1674 kJ / 400 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,6 g |
| Sacharidy | 55 g |
| z toho cukry | 43 g |
| Vláknina | 8,3 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sůl | 0,03 g |
Skladování
Uchovávejte v suchu, chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594068264068 |
| Bez lepku: | Bez lepku |
| Vhodné i pro diabetiky: | Vhodné i pro diabetiky |
| Bez přidaného cukru: | Bez přidaného cukru |
| Bez palmového oleje: | Bez palmového oleje |
| Výrobce: | BOMBUS |
| Bez lepku: | ANO |
| Bez palmového oleje: | ANO |
| Bez přidaného cukru: | ANO |
| Vhodné i pro diabetiky: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.